Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Janek Samolyk - Marie from Paris
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

01.04
2021
Nagroda Master Thesis Competition

Nagroda Master Thesis Competition

 
Nagroda Master Thesis Competition
Międzynarodowy sukces pracownika Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej podczas konferencji naukowej w Singapurze. Pomocny okazały się program Erasmus i wideo połączenia.


Z przyjemnością informujemy, że artykuł przygotowany pod kierunkiem dr inż. Teresy Gajewskiej z Katedry Pojazdów Szynowych i Transportu Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej, wraz ze studentem z University of Monterrey w Meksyku, będący wynikiem pracy magisterskiej w ramach programu Erasmus, został wygłoszony podczas konferencji The 11th Annual International Conference Industrial Engineering and Operations Management i zdobył nagrodę i drugie miejsce w kategorii Master Thesis Competition. 

Konferencja odbywała się online w programie Zoom w dniach 7-11 marca br. w Singapurze, udział w niej wzięli naukowcy z 65 krajów.

Serdecznie gratulujemy sukcesu na arenie międzynarodowej!

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners