Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Imagine Dragons - Zero
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

07.07
2017
Nadchodzi nowy projekt na naszej antenie!

Nadchodzi nowy projekt na naszej antenie!

 
Nadchodzi nowy projekt na naszej antenie!
W najbliższą sobotę 8 lipca rozpoczynamy kolejną inicjatywę, tym razem uruchamiamy cotygodniowy program o nazwie "Lista Osobista", który poprowadzi Michał Lebiest.

Muzyka jest nieodłączną częścią radiowego rzemiosła, a najlepiej przekonać się o tym można, gdy stanowi się część całego przedsięwzięcia. Michała kojarzyć możecie z wielu materiałów, które przygotował dla naszej rozgłośni, dostępnych w sekcji podcastów. Zapraszamy na "Listę Osobistą" w każdą sobotę o godzinie 21:00, podczas której wspomniany prowadzący zaprezentuje Wam, zgodnie z nazwą programu, własny, czysto subiektywny zbiór muzyczny, z odpowiednim komentarzem. Polecamy!

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners