Bullet for My Valentine - Tears Don't Fall

Nabór "Nauka dla Społeczeństwa II"

Przedmiotem programu jest wsparcie podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki oraz innych jednostek organizacyjnych działających na rzecz upowszechniania nauki.

Informujemy, że MEIN otwarło konkurs "Nauka dla Społeczeństwa II", w ramach którego można otrzymać dofinansowanie w ramach 4 obszarach:

•            „Doskonałość naukowa”

•            „Nauka dla innowacyjności”

•            „Humanistyka – Społeczeństwo – Tożsamość”

•            „Kultura fizyczna dla aktywnego i zdrowego społeczeństwa”

Uczelnia może w naborze trwającym 12 maja 2023 roku złożyć maksymalnie po 3 wnioski. Kolejne złożone wnioski nie będą rozpatrywane przez Ministerstwo.

Wydziały/jednostki zainteresowane składaniem wniosków w ramach naboru w terminie do  25 kwietnia 2023 roku, do godziny 15.00, zgłaszają chęć wzięcia udziału w konkursie, przesyłając na adres:  paulina.pawlik@pk.edu.pl  wypełniony formularz rejestracyjny podpisany przez Dziekana/Kierownika jednostki.

W związku z powyższym przypominamy o obowiązku rejestrowania wniosków w Biurze Pozyskiwania Funduszy (na formularzu rejestracyjnym).Formularze można składać za pomocą poczty elektronicznej (skan wypełnionego formularza podpisanego przez osobę przygotowującą projekt oraz przez Dziekana/Kierownika Jednostki) na adres:  paulina.pawlik@pk.edu.pl  Oryginały proszę przekazywać poprzez Kancelarię PK.

W przypadku zgłoszenia więcej niż 3 wniosków zostaje uruchomiona procedura wewnętrznej oceny wniosków na Politechnice Krakowskiej.

Osobą do kontaktu w sprawie konkursu jest Paulina Pawlik, email: paulina.pawlik@pk.edu.pl ,  tel. 12 628 22 18.