Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Aerosmith - Dream On
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

24.04
2023
Nabór "Nauka dla Społeczeństwa II"

Nabór "Nauka dla Społeczeństwa II"

 
Nabór "Nauka dla Społeczeństwa II"
Przedmiotem programu jest wsparcie podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki oraz innych jednostek organizacyjnych działających na rzecz upowszechniania nauki.

Informujemy, że MEIN otwarło konkurs "Nauka dla Społeczeństwa II", w ramach którego można otrzymać dofinansowanie w ramach 4 obszarach:

 

•            „Doskonałość naukowa”

•            „Nauka dla innowacyjności”

•            „Humanistyka – Społeczeństwo – Tożsamość”

•            „Kultura fizyczna dla aktywnego i zdrowego społeczeństwa”

Uczelnia może w naborze trwającym 12 maja 2023 roku złożyć maksymalnie po 3 wnioski. Kolejne złożone wnioski nie będą rozpatrywane przez Ministerstwo.

Wydziały/jednostki zainteresowane składaniem wniosków w ramach naboru w terminie do  25 kwietnia 2023 roku, do godziny 15.00, zgłaszają chęć wzięcia udziału w konkursie, przesyłając na adres:  paulina.pawlik@pk.edu.pl  wypełniony formularz rejestracyjny podpisany przez Dziekana/Kierownika jednostki.

W związku z powyższym przypominamy o obowiązku rejestrowania wniosków w Biurze Pozyskiwania Funduszy (na formularzu rejestracyjnym).Formularze można składać za pomocą poczty elektronicznej (skan wypełnionego formularza podpisanego przez osobę przygotowującą projekt oraz przez Dziekana/Kierownika Jednostki) na adres:  paulina.pawlik@pk.edu.pl  Oryginały proszę przekazywać poprzez Kancelarię PK.

 

W przypadku zgłoszenia więcej niż 3 wniosków zostaje uruchomiona procedura wewnętrznej oceny wniosków na Politechnice Krakowskiej.

Osobą do kontaktu w sprawie konkursu jest Paulina Pawlik, email: paulina.pawlik@pk.edu.pl ,  tel. 12 628 22 18.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners