Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

U2 - Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

15.04
2020
Na pomoc ofiarom przemocy w czasie epidemi

Na pomoc ofiarom przemocy w czasie epidemi

 
Na pomoc ofiarom przemocy w czasie epidemi
W czasie izolacji, kiedy wszyscy musimy przebywać w naszych mieszkaniach większość czasu, warto zastanowić się co w takiej sytuacji z osobami, które doświadczają przemocy domowej. Gdzie można szukać pomocy? Jak poprosić o pomoc? W odpowiedzi na ten palący problem powstają internetowe inicjatywy pozwalające kontaktować się ofiarom z odpowiednimi ludźmi.
 
Temat przemocy domowej jest niewątpliwie trudny. Szczególnie w momencie, gdy na całym świecie szaleje koronawirus, a wiele instytucji pozostaje zamkniętych. Osoby, które były już wcześniej ofiarami są narażone na jeszcze większe niebezpieczeństwo, a liczba takich osób może się zwiększaść wraz z przedłużającą się izolacją i zwiększającą się frustracją z powodu nagłej zmiany w życiu.
 
Rumianki i bratki - naturalne kosmetyki SKLEP - to inicjatywa pozwalająca zgłosić poszkodowanej lub poszkodowanemu przemoc domową. Wystarczy złożyć "zamówienie" na naturalne kosmetyki do ciała za pośrednictwem strony na FB lub na mail rumiankiibratki@gmail.com. Odpowiednie osoby będą monitorować sytuację, a w razie potrzeby dzwonić na policję.
 
Zachęcamy także do troszczenia się o swoich bliskich i znajomych jeżeli podejrzewacie, że są w toksycznym domu.
 
 
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners