Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - KULTYWATOR
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

05.03
2019
Na PK o technologiach branży kosmicznej

Na PK o technologiach branży kosmicznej

 
Na PK o technologiach branży kosmicznej
W środę 6 marca w pawilonie „Kotłownia” przy ul. Warszawskiej 24 fani technologii związanych z kosmosem będą mogli uzupełnić swoją wiedzę - o godz. 10:00 rozpocznie się wydarzenie pt. „BalticSat From The Sky 2019”.

Konferencja ma charakter informacyjny; jest organizowana w ramach współprowadzonego przez Politechnikę Krakowską projektu „BalticSatApps”.  Do głównych zadań projektu należy wspomaganie i przyspieszanie wprowadzania na rynek usług wykorzystujących dane satelitarne w rejonie Morza Bałtyckiego.

Na wydarzenie składa się cykl krótkich wykładów przygotowanych przez przedstawicieli firm i organizacji publicznych, a także rządowych związanych z sektorem kosmicznym. Konferencja będzie jednym z wydarzeń poprzedzających tegoroczny dwudniowy hackathon, który w dniach 26-27 kwietnia br. odbędzie się na Politechnice Krakowskiej.
Prace nad projektem „BalticSatApps” prowadzą: Politechnika Krakowska, Krakowski Park Technologiczny oraz Instytut Geodezji i Kartografii wraz z krajami regionu Morza Bałtyckiego - Finlandii, Szwecji, Estonii, Rosji.

Więcej informacji o projekcie „BalticSatApps”.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners