Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Red Hot Chili Peppers - Otherside
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

22.09
2020
Na PK działa procedura w sprawie postępowania w przypadku zarażenia koronawirusem

Na PK działa procedura w sprawie postępowania w przypadku zarażenia koronawirusem

 
Na PK działa procedura w sprawie postępowania w przypadku zarażenia koronawirusem
W związku z utrzymującą się w regionie dużą liczbą zachorowań na koronawirus, przypominamy, że Kanclerz PK wprowadził procedurę Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Krakowie dotyczącą postępowania w przypadku zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem SARS-CoV-2 na PK.
 
Pracownicy Politechniki Krakowskiej, u których w trakcie wykonywania obowiązków pracowniczych pojawią się objawy grypopodobne, powinni niezwłocznie poinformować o tym fakcie bezpośredniego przełożonego, jak również w przypadku stwierdzenia poza uczelnią zakażenia wirusem   SARS-CoV-2 powinni niezwłocznie przekazać taką informację w formie telefonicznej bądź mailowej. Kierownicy wszystkich jednostek organizacyjnych Politechniki Krakowskiej zobowiązani są do przekazywania informacji, o których mowa w ust. 2, na adresy: rektor@pk.edu.pl, kanclerz@pk.edu.pl oraz jednocześnie do poinformowania o przypadku zakażenia na PK Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Krakowie na adres: hp@pssekrakow.pl wraz z listą pracowników, z którymi zakażony miał bliski kontakt.
 
Szczegółowa procedura dostępna w BIP PK:

http://bip.pk.edu.pl/index.php?ver=0&dok=3359

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners