Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - BPK
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

29.11
2019
Na Andrzejki więcej autobusów i tramwajów

Na Andrzejki więcej autobusów i tramwajów

 
Na Andrzejki więcej autobusów i tramwajów
W najbliższy weekend z powodu przewidywanego zwiększonego zapotrzebowania na przejazdy autobusami i tramwajami zostaną wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

 

Zmiany w noce z piątek na sobotę (29/30 listopada) z soboty na niedzielę (30 listopada / 1 grudnia):

Linie tramwajowe:

  • nr 62, 64, 69 - będą kursować według specjalnych rozkładów jazdy z częstotliwością co 15 minut do około godz. 2.00, a następnie co 30 minut. Do godz. 2.00 linie nie będą uczestniczyć w tzw. „zlotach” na przystanku „Teatr Słowackiego”.

Linie autobusowe:

  • nr 601, 611 - będą kursować według specjalnych rozkładów jazdy z częstotliwością co 30 minut (łącznie co 15 minut). Linie nie będą uczestniczyć w tzw. „zlotach” na przystanku „Teatr Słowackiego”.
  • nr 604 - zostanie uruchomiona dodatkowa linia nocna na trasie: „Prądnik Biały” - po aktualnej trasie linii nr 904 do przystanku „Nowosądecka”, następnie ulicami: Witosa, Halszki, Stojałowskiego - „Os. Kurdwanów”. Linia będzie kursować z częstotliwością co 60 minut i będzie skoordynowana z linią nr 904 (odjazdy z przystanku „Teatr Słowackiego” będzie realizować 30 minut po pełnej godzinie).

Pozostałe linie nocne będą kursować według rozkładów jak w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę.

Zmiany w nocy z niedzieli na poniedziałek (1/2 grudnia):

Linie tramwajowe:

  • nr 62, 64, 69 - będą kursować według rozkładów jazdy jak w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę (z częstotliwością co 30 minut przez całą noc).

Linie autobusowe:

  • nr 601 i 611 - będą kursować według specjalnych rozkładów jazdy z częstotliwością co 30 minut (łącznie co 15 minut). Linie nie będą uczestniczyć w tzw. „zlotach” na przystanku „Teatr Słowackiego”.
  • nr 605, 612, 637, 643 - będą kursować według rozkładów jazdy jak w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę. Autobusy linii nr 605 będą kursować do „Bielan”.
  • nr 903 i 915 - nie zostaną uruchomione.

Pozostałe linie nocne będą kursować według rozkładów jak w noce z czwartku na piątek i z niedzieli na poniedziałek, czyli bez dodatkowych zmian.


Dodatkowo zostaną przygotowane tramwaje i autobusy rezerwowe. Zostaną one skierowane na linie, na których obserwowane będzie zwiększone zainteresowanie przewozami.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners