Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

SCORPIONS - Send Me An Angel
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

06.11
2017
Muzeum Obwarzanka w Krakowie

Muzeum Obwarzanka w Krakowie

 
Muzeum Obwarzanka w Krakowie
Obwarzanek doczekał się swojego muzeum, oczywiście w Krakowie. W Żywym Muzeum Obwarzanka można dowiedzieć się niemal wszystkiego o tajnikach robienia tego przysmaku, skosztować go, a podczas warsztatów samodzielnie przygotować na pamiątkę.

Muzeum jest przedsięwzięciem prywatnym. Mieści się przy ul. Paderewskiego 4 (obok Starego Kleparza). W piątki, soboty i niedziele dla turystów indywidualnych, a w tygodniu dla grup zorganizowanych odbywać się będą warsztaty - pokazy wytwarzania obwarzanków (po polsku i angielsku). W Żywym Muzeum Obwarzanka można ponadto wypić kawę, zjeść kanapkę na bazie obwarzanka i poznać jego historię.

Przypomnijmy, że krakowski obwarzanek od 2010 r. jest wpisany na listę produktów UE objętych „chronionym oznaczeniem geograficznym”.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners