Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Makowiecki Band - Can't Get You Out Of My Head
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

14.07
2017
Muzeum i ogród pod kopcem Kościuszki

Muzeum i ogród pod kopcem Kościuszki

 
Muzeum i ogród pod kopcem Kościuszki
We wrześniu 2019 r. w Krakowie powstanie kolejna instytucja związana z Tadeuszem Kościuszką. Przez najbliższe dwa lata planowana jest budowa nowoczesnego muzeum. Realizacja projektu będzie możliwa dzięki dofinansowaniu z funduszy unijnych.

Muzeum o powierzchni 600 m kw. znajdować się będzie w zabytkowym forcie Kościuszko otaczającym kopiec, gdzie pomieszczenia zostaną zmodernizowane i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nowa wystawa będzie ukazywać historię Tadeusza Kościuszki i Polski w kontekście globalnym, przy użyciu nowoczesnych technologii – m.in. prezentacji 3D i wirtualnych wizualizacji. W pobliżu muzeum powstanie też ogród kościuszkowski.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners