Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Lombard - Szklana pogoda
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

25.07
2017
Montreal w Krakowie

Montreal w Krakowie

 
Montreal w Krakowie
Zielona jezdnia a przy niej pomarańczowe sofy. W samym sercu krakowskiego Kazimierza, jezdnia dookoła Placu Nowego jest chwilowo deptakiem. Pionierem w tego typu gospodarowaniu przestrzenią miejską jest kanadyjski Montreal.

Pomysł budzi aprobatę krakowian, ale również pojawiają się głosy krytyki, głównie odnośnie koloru deptaka. Projekt na zlecenie Urzędu Miasta realizowała fundacja Napraw Sobie Miasto. Pomysłodawcy chcieli w ten sposób umożliwić spędzanie czasu na Kazimierzu bez konieczności wydawania pieniędzy w ogródkach. Rozwiązanie ma trwać około 3 tygodnie, jeśli się przyjmie, zostanie na stałe. Po więcej sięgajcie na facebook'u.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners