Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

D¿em - Czerwony Jak Ceg³a
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

01.02
2018
Modernizm na czwartek

Modernizm na czwartek

 
Modernizm na czwartek
Dziś o godz. 18.00 w ramach cyklu „Modernistyczne Czwartki” w Międzynarodowym Centrum Kultury (Rynek Główny 25) odbędzie się wykład dr. Michała Wiśniewskiego pt. „Między Lwowem a Krakowem” dotyczący wpływu środowiska Politechniki Lwowskiej na architekturę Krakowa.

Politechnika Lwowska odcisnęła swoje piętno na architekturze międzywojennej II Rzeczypospolitej. Architektoniczna panorama Krakowa okresu dwudziestolecia międzywojennego jest ciekawym studium, w którym możemy prześledzić, jak wpływy Politechniki Lwowskiej splatały się z lokalną tradycją.

Cykl „Modernistyczne czwartki w MCK” towarzyszy wystawie „Lwów, 24 czerwca 1937. Miasto, architektura, modernizm”, którą można oglądać w Galerii MCK do 8 kwietnia br.

Wstęp na dzisiejszy wykład jest bezpłatny.

Więcej o cyklu „Modernistyczne czwartki w MCK” na stronie internetowej Międzynarodowego Centrum Kultury.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners