Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Kolonia fabryczna - Kuderski
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

24.05
2016
Mocarny Tydzień na Politechnice

Mocarny Tydzień na Politechnice

 
Mocarny Tydzień na Politechnice
Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej Politechniki Krakowskiej i Samorząd Studencki Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej zapraszają na Mocarny Tydzień, który wystartuje już 30 maja.

To pięć dni wykładów i warsztatów z dziedzin IT oraz elektroenergetyki, zwieńczonych 24-godzinnym Pekatonem - własnym hackatonem z nagrodami. PeKaton organizowany jest we współpracy z Wydziałową Radą Samorządu Studenckiego Wydziału Fizyki, Matematyki i Informatyki. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, ale na warsztaty i PeKaton obowiązuje rejestracja. Wszystkie wykłady oraz warsztaty odbędą się w budynku WIEiK przy ul. Warszawskiej 24, natomiast PeKaton na WFMiI w sali F003 przy ul. Podchorążych 1. Szczegóły i rejestracja dostępne są na stronie internetowej mocarnytydzien.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners