Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Alex Clare - Too Close
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

20.02
2017
Młodzi architekci w Pałacu Sztuki

Młodzi architekci w Pałacu Sztuki

 
Młodzi architekci w Pałacu Sztuki
Kolejna wystawa dyplomowych prac magisterskich młodych architektów - absolwentów Politechniki Krakowskiej zostanie otwarta 1 marca w Pałacu Sztuki w Krakowie. Wystawa będzie czynna do 20 marca.

Wernisaż odbędzie się w czwartek 2 marca o godz. 18.00 w Dolnym Pałacu Sztuki przy pl. Szczepańskim 4. Intencją absolwentów PK jest m.in. chęć przybliżenia szerokiej publiczności zawodu architekta i procesu twórczego towarzyszącego powstawaniu projektu, nim pojawi się na rynku w postaci budynku.

Poza wystawą, wirtualny album projektów będzie do zobaczenia, wraz z jej otwarciem, pod adresem internetowym Repozytorium Politechniki Krakowskiej: suw.biblos.pk.edu.pl.
 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners