Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Alphabeat - Fascination
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

18.07
2018
Mistrzostwa Krakowa w Scrabble

Mistrzostwa Krakowa w Scrabble

 
Mistrzostwa Krakowa w Scrabble
Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza w ostatni weekend miesiąca (28,29 lipca) na mistrzostwa Scrabble: jednej z najpopularniejszych gier słownych na świecie. Turniej został objęty patronatem Prezydenta Miasta, Jacka Majchrowskiego.

Scrabble to gra, która przyciąga ludzi na całym świecie. Polega na układaniu wyrazów z dolosowanych liter o odpowiedniej wartości punktowej. Poza rywalizacją skupia się na rozrywce oraz popularyzacji poprawnego użycia języka, którym posługują się gracze.
Jak co roku, Mistrzostwa w Scrabble odbędą się w Nowohuckim Centrum Kultury. Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 12:00, w sobotę 28 lipca, a rywalizacja pierwszego dnia potrwa do 20:00. W niedzielę turniej powróci o godzinie 9:30, natomiast o 14:30 zawody zostaną zamkniete, a nagrody rozdane.

Więcej szczegółów znajdziecie u źródła artykułu.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners