Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - KULTYWATOR
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

31.07
2017
Minął rok od krakowskich ŚDM

Minął rok od krakowskich ŚDM

 
Minął rok od krakowskich ŚDM
Rok temu Kraków gościł młodzież z całego globu podczas Światowych Dni Młodzieży 2016. Teraz w ramach akcji "Expierence Kraków Again!" miasto zaprosiło sześciu losowo wybranych pielgrzymów z Włoch i Hiszpanii.

„Experience Kraków Again!” - pod tym hasłem wylosowano sześć osób; po trzy z Włoch i Hiszpanii, aby zaproponować im powrót do Krakowa. Poszukiwania pielgrzymów rozpoczęły się 22 maja i trwały do momentu odnalezienia ostatniej osoby. Wydarzeniu towarzyszy przygotowana w czterech językach (angielskim, włoskim, hiszpańskim i polskim), strona internetowa, na której znajdą się wspomnienia z ŚDM oraz prezentacja atrakcji Krakowa. Kampania promocyjna jest realizowana w mediach społecznościowych: na Facebooku, Twitterze, YouTube i Instagramie. Oficjalnym fanpage’em akcji jest Kraków Experience, na który zapraszamy po więcej informacji.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners