Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Redbone - Come and Get Your Love
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

15.12
2020
Mikołaje z Politechniki Krakowskiej wyruszyli z prezentami

Mikołaje z Politechniki Krakowskiej wyruszyli z prezentami

 
Mikołaje z Politechniki Krakowskiej wyruszyli z prezentami
Prezenty o wartości prawie 50 tys. złotych trafią w tym roku do dzieci z małopolskich ośrodków opiekuńczo-wychowawczych w ramach finału 33. edycji akcji „Mikołajki – Studenci Dzieciom”.

Pierwsze paczki już zostały wręczone – w piątek 11 grudnia Mikołaje z PK odwiedziły Ośrodek Opiekuńczo-Wychowawczy „Dzieło Pomocy Dzieciom” w Żmiącej/Ujanowicach koło Limanowej.
 
Studenci, pracownicy oraz sympatycy akcji mogli w tym roku wesprzeć ją na dwa sposoby. Tradycyjnie odbywała się zbiórka funduszy na prezenty (specjalnie oznakowane puszki zostały umieszczone w budynkach wydziałów Politechniki Krakowskiej). Ponadto, można było przygotować paczkę w grupie koleżeńskiej (studenckiej, pracowniczej) i wysyłać ją lub dostarczyć osobiście do Klubu Kwadrat. Przygotowane przez uczestników paczki zawierały zabawki, środki higieny osobistej oraz artykuły spożywcze. Zainteresowanie akcją oraz ilość dostarczonych paczek były tak duże, że Organizatorzy przedłużyli zbiórkę, aby każdy zdążył dostarczyć przygotowane przez siebie podarunki. Zebrane paczki zostały następnie przepakowane i przygotowane do wręczenia dzieciom.
 
We wtorek 15 grudnia wolontariusze przewiozą prezenty wynajętym z PK busem do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Skawinie, a w piątek 18 grudnia odwiedzą Dom Dziecka w Jasieniu. Wśród placówek, które zostały objęte akcją „Mikołajki – Studenci Dzieciom” znajdzie się także Przedszkole Publiczne „Mały Inżynier” w Krakowie.
 
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners