Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

18.07
2017
Miejska plaża nad krakowską Wisłą

Miejska plaża nad krakowską Wisłą

 
Miejska plaża nad krakowską Wisłą
W niedzielę 16 lipca na Bulwarze Kurlandzkim odbyło się oficjalne otwarcie plaży miejskiej. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców, dla których przewidziano wiele atrakcji.

Opalanie się i wylegiwanie to tylko drobna część rozrywek, które czekają na odwiedzających. Badminton, a nawet strzelanie z łuku, czy też coś do zjedzenia, za co odpowiadają foodtrucki, przyciągały i przyciągać będą chętnych do spędzania wolnego czasu. Ponadto w specjalnym kontenerze zlokalizowanym w pobliżu mają odbywać się warsztaty i slajdowiska. Idąc śladem miasta stołecznego, również i w Krakowie za sprawą tego miejsca popularyzuje się trend plaż miejskich, które dają kolejną okazję mieszkańcom miasta na rekreację.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners