Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - WorekBuszu
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

08.02
2023
Miejska debata o transporcie w Krakowie na Politechnice Krakowskiej

Miejska debata o transporcie w Krakowie na Politechnice Krakowskiej

 
Miejska debata o transporcie w Krakowie na Politechnice Krakowskiej
Przed nami debata poprzedzająca zasadniczą część Krakowskiego Panelu Transportowego na temat przyszłości krakowskiego transportu z udziałem ekspertów Politechniki Krakowskiej. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 14 lutego.

Uczestnicy spotkania będą starali się odpowiedzieć na pytanie: „Jak Miasto Kraków i mieszkańcy mogą wpływać na dalszy rozwój działań na rzecz zrównoważonego transportu?”.

 

Planowana debata jest wydarzeniem towarzyszącym Krakowskiemu Panelowi Transportowemu, w ramach którego już w marcu 2023 r., wylosowani mieszkańcy Krakowa będą podejmować kluczowe dla mieszkańców decyzje w obszarze zrównoważonego transportu. W dyskusji mieszkańców będą wspierać eksperci Politechniki Krakowskiej, a w ramach rozmów poruszone zostaną następujące kwestie:

    W jaki sposób możemy optymalizować przemieszczanie się po mieście?

    W jaki sposób powinno zapewniać się miejsca parkingowe w mieście?

    W jaki sposób możemy zmniejszyć emisję z transportu i zarządzać ruchem pojazdów na terenie Krakowa po domknięciu obwodnicy autostradowej?

 

Wyniki rozmów zostaną przedstawione panelistom i panelistkom w trakcie Krakowskiego Panelu Transportowego.

Debatę zaplanowano na wtorek, 14 lutego, o godz. 17.30 na Politechnice Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24, w budynku „Działownia”, w sali wykładowej 1/7, na I piętrze.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners