Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Beats And Styles - Take It Back
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

21.10
2020
Międzypokoleniowa akcja: TelefonUJ do Seniora

Międzypokoleniowa akcja: TelefonUJ do Seniora

 
Międzypokoleniowa akcja: TelefonUJ do Seniora
Może znasz starszą osobę, której ten trudny czas pozostawania w domu mogłyby trochę ułatwić rozmowy z młodymi ludźmi? Uniwersytet Jagielloński we współpracy z miastem przygotował akcję „TelefonUJ do Seniora”.
 
Osoby starsze i samotne, które nie mogą teraz opuszczać domu ze względu na epidemię koronawirusa, mogą skorzystać z możliwości codziennej, wspierającej rozmowy telefonicznej w ramach inicjatywy „TelefonUJ do Seniora”.
 
Jak wziąć udział w akcji? Jeśli jesteś starszą osobą i masz ochotę na taką rozmowę, podaj swoje imię i numer telefonu – możesz zadzwonić lub napisać wiadomość SMS na numer: 797 905 860. Ten numer należy do Anny Okońskiej-Walkowicz, pełnomocnika prezydenta Krakowa ds. polityki senioralnej, która pomaga studentom i pracownikom UJ realizować to przedsięwzięcie i ułatwia kontakt pomiędzy seniorami i studentami.
 
– Jesteśmy przekonani, że szczególnie w trudnych chwilach rozmowa z przyjaźnie nastawioną osobą może przynieść wiele satysfakcji. Pozwoli poczuć, że nie jesteśmy sami, doda otuchy i sprawi, że poczujemy się lepiej. Może też okazać się, że będzie to początek znajomości, która przetrwa czas pandemii. Łatwo przecież wyobrazić sobie, że Seniorzy staną się mentorami swoich telefonicznych opiekunów – mówi Anna Okońska-Walkowicz, która zaprasza do udziału w akcji.
 
Zachęcamy, by przekazywać seniorom informację o tej inicjatywie. Może znasz osoby, które chętnie skorzystałyby teraz z możliwości rozmowy z młodymi, otwartymi ludźmi? Powiedz im o akcji  „TelefonUJ do Seniora”.
 
---
 
źródło: Krakow.pl
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners