Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Cult - Fire Woman
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

10.09
2018
Metro w Krakowie

Metro w Krakowie

 
Metro w Krakowie
Władze miasta podpiszą dziś umowę na przygotowanie studium wykonalności metra. Najkorzystniejszą ofertę, sięgającą prawie 10 mln zł, złożyła warszawska firma ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.

Dokument ma określić możliwości i warunki stworzenia szybkiego transportu w Krakowie do końca 2019 roku. Część środków na stworzenie studium pokryła Unia Europejska.
W 2014 roku w Krakowie przeprowadzono referendum, w którym jedno z pytań dotyczyło budowy metra. Mieszkańcy stolicy Małopolski odpowiedzieli na tak (55,11 proc.). Według wstępnych szacunków, pierwsza linia metra miałaby około 15 km długości, biegnąc od Nowej Huty, przez centrum - do Bronowic. Koszt inwestycji mógłby wynieść aż 12 mld zł.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners