Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

DUCH - Czarne koła
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

01.11
2021
„Memento Vitae” na cmentarzu Rakowickim

„Memento Vitae” na cmentarzu Rakowickim

 
„Memento Vitae” na cmentarzu Rakowickim
Biblioteka Polskiej Piosenki zaprasza na „Memento Vitae” – koncert bez bisów i oklasków, który już po raz piąty odbędzie się na cmentarzu Rakowickim, dzisiaj, 1 listopada, o godz. 19.00.


W swej wymowie koncert zachęca do pochwały życia w obliczu śmierci. Organizatorzy chcą tym samym przypomnieć i zaznaczyć różnicę pomiędzy dniem 1 i 2 listopada, podkreślając radosny charakter dnia Wszystkich Świętych.

„Memento Vitae” to jedna z nielicznych ofert kulturalnych w tym szczególnym dniu. Jest wydarzeniem non-profit, a uczestniczy w nim publiczność, reprezentująca środowiska świeckie i kościelne. Podczas koncertu nie ma przemówień, podziękowań, braw ani bisów – to „poezja i muzyka podpowiadają nam, jak żyć”.

Artyści

Do tegorocznej edycji wydarzenia zaproszeni zostali m.in: Krystyna Prońko, Olga Szomańska, Janusz Radek, Andrzej Lampert oraz instrumentaliści. Narratorem będzie pomysłodawca wydarzenia, Waldemar Domański. Na repertuar koncertu składają się polskie piosenki w nowych aranżacjach, treścią skłaniające do refleksji na temat życia.

Organizatorem koncertu, przy współpracy z Zarządem Cmentarzy Komunalnych, jest Ośrodek Kultury Biblioteka­ Polskiej Piosenki.

---

Fot. Biblioteka Piosenki/ materiały prasowe

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners