Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - WorekBuszu
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

30.11
2018
„Mediatory 2018"

„Mediatory 2018"

 
„Mediatory 2018"
W najbliższą sobotę 1 grudnia w Auditorium Maximum UJ odbędzie się gala finałowa „Mediatory 2018". Studenckie nagrody dziennikarskie trafią do zwycięzców w 9 kategoriach, wytypowanych już w październiku przez głosowanie tysięcy studentów.

Już dwunasty raz nagrodzeni zostaną wyróżniający się ludzie mediów, wskazani przez studentów z 22 polskich uczelni. O wyróżnienie konkuruje 44 dziennikarzy, 2 zespoły redakcyjne i 2 projekty dziennikarskie. Organizatorami 12. edycji Plebiscytu są: Stowarzyszenie MediaTory oraz Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa UJ. Współorganizatorem Plebiscytu jest Uniwersytet Jagielloński.

Pełna lista dziennikarzy i materiałów nominowanych w Plebiscycie wraz z uzasadnieniem jest dostępna na www.mediatory.pl

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners