Radio Nowinki - MUZYKA Z NOWINKOWEGO GLOSNIKA

„Mediatory 2018"

W najbliższą sobotę 1 grudnia w Auditorium Maximum UJ odbędzie się gala finałowa „Mediatory 2018". Studenckie nagrody dziennikarskie trafią do zwycięzców w 9 kategoriach, wytypowanych już w październiku przez głosowanie tysięcy studentów.

Już dwunasty raz nagrodzeni zostaną wyróżniający się ludzie mediów, wskazani przez studentów z 22 polskich uczelni. O wyróżnienie konkuruje 44 dziennikarzy, 2 zespoły redakcyjne i 2 projekty dziennikarskie. Organizatorami 12. edycji Plebiscytu są: Stowarzyszenie MediaTory oraz Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa UJ. Współorganizatorem Plebiscytu jest Uniwersytet Jagielloński.

Pełna lista dziennikarzy i materiałów nominowanych w Plebiscycie wraz z uzasadnieniem jest dostępna na www.mediatory.pl