Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Lynyrd Skynard - Sweet Home Alabama
 



 

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

08.02
2019
Medal z Tajlandii dla naukowców z PK

Medal z Tajlandii dla naukowców z PK

 
Medal z Tajlandii dla naukowców z PK
W dniach 2-6 lutego w Bangkoku odbyła się Międzynarodowa Wystawa Własności Intelektualnej, Wynalazków i Innowacji IPITEx 2019. Jeden z nagrodzonych zespołów prowadzi prof. Agnieszka Sobczak-Kupiec z Politechniki Krakowskiej.

Tajlandzka wystawa IPITEx jest jednym z największych tego typu wydarzeń w Azji. Organizatorzy podają, że w tegorocznej edycji zaprezentowano ponad 1000 wynalazków z całego świata. 

Nagrodzone srebrnym medalem rozwiązanie nosi tytuł: „Powłoki kompozytowe modyfikowane nanocząstkami srebra na stopach tytanu”. Wynalazek może znaleźć zastosowanie w stomatologii oraz implantologii, ze względu na swoje wyjątkowe właściwości. Biofunkcjonalność, działanie bakteriobójcze, biokompatybilność, dobre własności mechaniczne - te cechy to tylko wybrane zalety rozwiązania, nagrodzonego srebrnym medalem w Bangkoku. Więcej przeczytacie na pk.edu.pl.

 
 
« powrót
 






 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners