Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - Z Naszej odkurzonej Black Sabbath ( 1970 )
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

30.06
2020
MDK będzie rozwijać talenty wokalne

MDK będzie rozwijać talenty wokalne

 
MDK będzie rozwijać talenty wokalne
W Młodzieżowym Domu Kultury „Dom Harcerza” rusza nowa pracownia – emisji głosu. To propozycja dla młodych osób, które chcą nauczyć się śpiewu klasycznego lub musicalowego. Warsztaty będą również pomocne w przygotowaniach do egzaminów do szkół muzycznych oraz szkół wokalno-aktorskich.


Dykcja, prawidłowy oddech, ruch sceniczny, radzenie sobie z tremą – to umiejętności, które rozwijać będą uczestnicy zajęć. W pracowni nauczą się także czytania nut głosem. Repertuar bazuje na literaturze muzycznej z zakresu opery i musicalu. Zajęcia przygotowują do dalszego kształcenia głosu. Wykonawcy biorą udział w festiwalach, konkursach i koncertach.

Zajęcia są przeznaczone dla osób od 15. roku życia. Szczegóły można uzyskać pisząc na adres: amikolajko@mdk-dh.krakow.pl.

Serdecznie polecamy!

---

źródło: Kraków.pl

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners