Radio Nowinki PK: KULTYWATOR

„MATBUD’2018”

W dniach 25-27 czerwca na Politechnice Krakowskiej odbędzie się konferencja Naukowo-Techniczna „MATBUD’2018 - Problemy materiałowe w inżynierii lądowej". Na tematy branży budowlanej uczestnicy będą rozmawiać w Międzywydziałowym Centrum Edukacyjno-Badawczym „Działownia” przy ul. Warszawskiej 24.

W tym roku będzie można posłuchać o zagadnieniach związanych z: trwałością tworzyw na spoiwach mineralnych; nowymi rozwiązaniami materiałowymi dla budownictwa; betonem nowej generacji - w tym betonem drukowanym. Technologia budowlana stoi przed wieloma wyzwaniami, o których opowie wielu gości, m.in. dr Philippe Poullain z Uniwersytetu w Nantes we Francji.

Więcej informacji o konferencji na stronie internetowej: www.matbud.edu.pl