Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - KULTYWATOR
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

25.06
2018
„MATBUD’2018”

„MATBUD’2018”

 
„MATBUD’2018”
W dniach 25-27 czerwca na Politechnice Krakowskiej odbędzie się konferencja Naukowo-Techniczna „MATBUD’2018 - Problemy materiałowe w inżynierii lądowej". Na tematy branży budowlanej uczestnicy będą rozmawiać w Międzywydziałowym Centrum Edukacyjno-Badawczym „Działownia” przy ul. Warszawskiej 24.

W tym roku będzie można posłuchać o zagadnieniach związanych z: trwałością tworzyw na spoiwach mineralnych; nowymi rozwiązaniami materiałowymi dla budownictwa; betonem nowej generacji - w tym betonem drukowanym. Technologia budowlana stoi przed wieloma wyzwaniami, o których opowie wielu gości, m.in. dr Philippe Poullain z Uniwersytetu w Nantes we Francji.

Więcej informacji o konferencji na stronie internetowej: www.matbud.edu.pl
 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners