U2 - One

Masz chwilę? Wypełnij! Twoja opinia jest ważna!

W imieniu międzynarodowej inicjatywy ide3a, w ramach której działa także nasza Uczelnia, zapraszamy do udziału w pierwszej ogólnoeuropejskiej ankiecie mającej na celu zbadanie wpływu pandemii COVID-19 na nauczanie na poziomie akademickim.
Celem naszych badań jest określenie, jakie formaty nauczania mogą być preferowane w poepidemicznej rzeczywistości, jakie zaś będą zanikać. Dążymy też do określenia czynników, które wpływać będą na decyzje w tej kwestii. Interesuje nas opinia zarówno pracowników zajmujących się dydaktyką, doktorantów, jak i samych studentów.

Wyniki ankiety posłużą jako baza do wprowadzania i udoskonalania formatów nauczania w europejskich uczelniach wyższych będących częścią inicjatywy ide3a. Rezultatami podzielimy się też ze środowiskiem naukowym w formie odpowiednich publikacji. Więcej informacji można uzyskać pod adresem http://ide3a.net lub kontaktując się (w języku angielskim albo niemieckim) z kierownikiem projektu (prof. Andrea Cominola andrea.cominola@tu-berlin.de) albo z sekretariatem naukowym inicjatywy (Margaux Huth m.huth@tu-berlin.de).

Serdecznie zachęcamy do wypełnienia ankiety i przekazania informacji o niej swoim Kolegom oraz Studentom. Wśród uczestników rozlosowane zostaną trzy roczne licencje

Link do ankiety (w języku angielskim): https://ide3a.qualtrics.com/jfe/form/SV_7WCmSsGcjQb64lw