Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Rasmus - I'm a mess
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

03.09
2021
Masz chwilę? Wypełnij! Twoja opinia jest ważna!

Masz chwilę? Wypełnij! Twoja opinia jest ważna!

 
Masz chwilę? Wypełnij! Twoja opinia jest ważna!
W imieniu międzynarodowej inicjatywy ide3a, w ramach której działa także nasza Uczelnia, zapraszamy do udziału w pierwszej ogólnoeuropejskiej ankiecie mającej na celu zbadanie wpływu pandemii COVID-19 na nauczanie na poziomie akademickim.
Celem naszych badań jest określenie, jakie formaty nauczania mogą być preferowane w poepidemicznej rzeczywistości, jakie zaś będą zanikać. Dążymy też do określenia czynników, które wpływać będą na decyzje w tej kwestii. Interesuje nas opinia zarówno pracowników zajmujących się dydaktyką, doktorantów, jak i samych studentów.
 
Wyniki ankiety posłużą jako baza do wprowadzania i udoskonalania formatów nauczania w europejskich uczelniach wyższych będących częścią inicjatywy ide3a. Rezultatami podzielimy się też ze środowiskiem naukowym w formie odpowiednich publikacji. Więcej informacji można uzyskać pod adresem http://ide3a.net lub kontaktując się (w języku angielskim albo niemieckim) z kierownikiem projektu (prof. Andrea Cominola andrea.cominola@tu-berlin.de) albo z sekretariatem naukowym inicjatywy (Margaux Huth m.huth@tu-berlin.de).
 
Serdecznie zachęcamy do wypełnienia ankiety i przekazania informacji o niej swoim Kolegom oraz Studentom. Wśród uczestników rozlosowane zostaną trzy roczne licencje
 
Link do ankiety (w języku angielskim): https://ide3a.qualtrics.com/jfe/form/SV_7WCmSsGcjQb64lw
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners