Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Kolonia fabryczna - Kuderski
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

12.03
2018
„Maria Skłodowska-Curie: kobieta niezwykła"

„Maria Skłodowska-Curie: kobieta niezwykła"

 
„Maria Skłodowska-Curie: kobieta niezwykła"
Międzynarodowe Centrum Kształcenia Politechniki Krakowskiej ogłasza studencki konkurs na pracę dotyczącą życia i osiągnięć Marii Skłodowskiej-Curie. Termin składania zgłoszeń to 4 kwietnia.

Maria Skłodowska-Curie dwukrotnie zdobyła nagrodę Nobla, w dziedzinie fizyki i chemii. Przyczyniła się do rozwinięcia teorii promieniotwórczości, technik rozdzielania izotopów promieniotwórczych oraz odkryła dwa nowe pierwiastki – polon i rad. Z jej inicjatywy prowadzono także pierwsze badania nad leczeniem raka przy pomocy promieniotwórczości.

Zasady konkursu mówią o 3 formach prac do wyboru:

 

- Plakat: dowolna technika, format A3 lub większy;

- Filmik: czas trwania do 10 minut;

- Komiks: do 8 stron a4, dowolna technika i kolor, również grafika komputerowa.

 

Zgłoszenia należy składać do 4 kwietnia na adres: msckonkurs@onet.pl lub osobiście w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Politechniki Krakowskiej przy Skarżyńskiego 1.

Najlepsze prace zostaną nagrodzone kartami podarunkowymi do sieci sklepów Empik, o wartości do 150 zł! Więcej informacji znajdziecie na www.pk.edu.pl

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners