3 Doors Down - Kryptonite

Małopolski Festiwal Innowacji z udziałem CTT PK

W dniach 20-26 czerwca odbędzie się Małopolski Festiwal Innowacji. Wydarzenie stanowi forum dyskusji na temat innowacji, przedsiębiorczości, współpracy pomiędzy nauką i biznesem, a także pozwala poznać wynalazki i ich twórców oraz dowiedzieć się w jaki sposób skomercjalizować swoje pomysły.

Jednym z partnerów MFI jest Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska. Jednostka uczelni przygotowało m.in. bezpłatne konsultacje dla małopolskich przedsiębiorców oraz webinary dotyczące Programu Horyzont Europa.

Małopolski Festiwal Innowacji organizowany jest dzięki środkom z Unii Europejskiej w ramach projektu Innowacyjna Małopolska, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. To m.in. dzięki temu wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Za koordynację Małopolskiego Festiwalu Innowacji odpowiada Województwo Małopolskie.

Centrum Transferu Technologii PK przygotowało na Festiwal sporą dawkę przydatnej dla małopolskich przedsiębiorców wiedzy. Od 20 do 24 czerwca w godz. 8.00-13.00 odbędą się konsultacje indywidualne „Innowacje w badaniach”, które pozwolą przybliżyć ofertę programu Horyzont Europa. Prowadzone będą telefoniczne, elektronicznie, a także stacjonarnie. Zgłoszenia: hpk@transfer.edu.pl, tel. 12 628 26 60.

Bezpłatne konsultacje oraz usługi doradcze dla małopolskich przedstawicieli sektora MŚP na realizację prac B+R i rozwoju przedsiębiorców zaplanowano w dniach od 20 do 24 czerwca w godz. 8.00-14.00. Zgłoszenie elektroniczne: widziszewska@transfer.edu.plstawarz@transfer.edu.pl

21 czerwca (godz. 10.30-11.30) CTT zaprasza na webinar „Oferta Horyzontu Europa dla przedsiębiorstw”. Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z instrumentami programu Horyzont Europa. Wszystko po to, by zwiększyć swoją innowacyjność oraz konkurencyjność na rynku europejskim. Rejestracja on-line na webinar

22 czerwca (9.00-10.30) kolejny webinar: „Nowe instrumenty Programu Horyzont Europa – Misje i Partnerstwa”. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich zainteresowanych prowadzeniem innowacyjnych badań w międzynarodowych konsorcjach naukowo-przemysłowych. W czasie szkolenia uczestnicy zapoznają się z nowymi instrumentami programu, a także z obszarami tematycznymi oraz zasadami uczestnictwa.
Rejestracja on-line na webinar