Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

TV On The Radio - Will Do
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

04.06
2018
Małopolski Festiwal Innowacji

Małopolski Festiwal Innowacji

 
Małopolski Festiwal Innowacji
W poniedziałek 4 czerwca rusza 8. edycja jednego z największych lokalnych wydarzeń promujących innowacje i nowe technologie - Małopolski Festiwal Innowacji. Inauguracja ma miejsce dziś w Krakowie, natomiast do niedzieli 10 czerwca Festiwal odwiedzi wiele innych miast Małopolski, m.in. Tarnów i Nowy Sącz.

Małopolski Festiwal Innowacji - MFI - to wydarzenie bogate w liczne spotkania, wykłady, warsztaty i pokazy organizowane oraz prezentowane przez małopolskie firmy i instytucje, które chcą wspólnie działać na rzecz kreatywności, innowacyjności i przedsiębiorczości.
Tematem przewodnim tegorocznej edycji będą innowacje społeczne oraz ich znaczenie dla działalności biznesowej. Szczegółowy program 8. edycji Małopolskiego Festiwalu Innowacji znajdziecie tutaj, natomiast więcej informacji na temat wydarzenia - na stronie internetowej MFI.
 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners