Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Blink-182 - First Date
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

21.05
2015
MAJSTERSTUCK

MAJSTERSTUCK

 
MAJSTERSTUCK
MAJSTERSTÜCK- czyli to, co najlepsze w dwóch miastach po raz trzeci.

Eksportujemy i przyjmujemy to, co muzycznie najlepsze. Taka oto prosta idea przyświeca programowi wymiany muzycznej MAJSTERSTÜCK organizowanemu przez Dom Norymberski, Dom Krakowski, Alchemię, MUZ i fundację Krakowska Scena Muzyczna.

MAJSTERSTÜCKto seria sześciu koncertów – trzech w Krakowie oraz trzech w mieście partnerskim Norymberdze – podczas których zobaczycie zarówno przedstawicieli sceny lokalnej, jak i norymberskiej. Oraz – co istotne – wybierzecie zespół, który pojedzie reprezentować Wasze miasto zagranicą.


Podczas ostatniego koncertu norymberska publiczność wybrała Vivian Void, które 28 maja, w towarzystwie dwóch lokalnych zespołów, zagrają w Krakowie.

Kto pojedzie w dalszą podróż – zależy od Waszych głosów.
 

SoundQ (KRK) 

Z wyziębionych krakowskich poddaszy promieniuje pulsujący, przepełniony niepokojem miazmat. To dźwięki SoundQ sączące się przez szpary w oknach wprost na parapety. Być może ich nie słyszysz, ale one tam są. Torują sobie drogę pobrzmiewając gniewnie w oddali.

Vivian Void (DE)

Sina, Nina, Nina, Lisa, Jana, Sarah, Stefanie. Vivian Void to siedem kobiet, które piszą piosenki. Tworząc intrygujące, nieokiełznane brzmienia lo-fi i oczarowując publiczność, udowadniają sobie i innym, że nie ma złego czasu na spełnianie marzeń.

Overcolored (KRK)

Muzyka Overcolored cały czas dąży w niesprecyzowanym kierunku, wyznaczanym wypadkową wspólnych inspiracji i pomysłów, swobodnie lawirując między różnymi stylami. O zespole wypowiadano się, że gra odmianę post-rocka, shoegaze, art rocka, padały porównania do progresji w klimatach Rush, ktoś słyszał nu jazzowe zagrywki, kończąc na popie. Natomiast w opinii zespołu ich muzyka to po prostu Overcolored bez wnikania w style, nazewnictwa i podziały.

FB: https://www.fb.com/Overcolored

YT: https://youtu.be/djxhaYlS1zQ

 

28 maja 2015, godz. 20

Alchemia, ul. Estery 5

BILETY: 15 / 20 PLN

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners