Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - Z Naszej odkurzonej Black Sabbath ( 1970 )
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

07.04
2015
MAJSTERSTÜCK - to, co najlepsze z Krakowa i Norymbergi, cz. 2

MAJSTERSTÜCK - to, co najlepsze z Krakowa i Norymbergi, cz. 2

 
MAJSTERSTÜCK - to, co najlepsze z Krakowa i Norymbergi, cz. 2
Nasze tam, tamtejsze do nas. Taka oto prosta idea przyświeca programowi wymiany muzycznej MAJSTERSTÜCK organizowanemu przez Dom Norymberski, Dom Krakowski, Alchemię, MUZ i fundację Krakowska Scena Muzyczna. Wyjaśniając – chodzi oczywiście o najlepsze, najciekawsze i najulubieńsze zespoły.

MAJSTERSTÜCK to seria sześciu koncertów – trzech w Krakowie oraz trzech w mieście partnerskim Norymberdze – podczas których zobaczycie zarówno reprezentantów sceny lokalnej, jak i norymberskiej. Oraz – co istotne – wybierzecie zespół, który pojedzie reprezentować Wasze miasto zagranicą.

Pierwszy z serii koncertów odbył się w lutym, a zaowocował wycieczką Hańby! do Niemiec. Na koncercie w Norymberdze publiczność wyłoniła zwycięzcę – Meloco. I to oni, 16 kwietnia, odwiedzą krakowską Alchemię, a towarzyszyć będą im krakowskie Milion Much oraz Coffinfish.

Kto z nich 14 maja pojedzie do Norymbergi zależy od Was i Waszych głosów (podczas koncertu!). Zapraszamy więc do przyjścia, wysłuchania i… wysłania ich za granicę!

MILION MUCH (KRK)
Można by napisać, że to supergrupa krakowskiego podziemia, bo są to uciekinierzy z projektów takich, jak Rusty Cage, Mikirurka czy Pussy Lovers. Ale z drugiej strony, zapewne by się – wybaczcie obrazowość – wyrzygali na dźwięk tego określenia. Krążą wokół tanecznego stonera, polskiego rocka i, wiecie, dobrej piosenki (a nowy klip to jedna z głupszych rzeczy, jaką można zobaczyć na krańcach Internetu).
FB: www.fb.com/milionmuch
YT: https://youtu.be/v8dMyOh0WKg

MELOCO (DE)
Muzycznie to połączenie hardcore i nu-metalu, za którym stoi tradycyjny kwintet – bas, bębny, gitary, wokal i nieco mniej tradycyjny syntezator. Energetycznie, pod sceną dostajemy najczystszy i najbardziej bezpośredni heavy metalowy kop, a z koncertu wychodzimy spoceni. I tak to powinno wyglądać. Aha – i mają piwo brandowane swoją nazwą!
FB: www.fb.com/BandMeloco
YT: https://youtu.be/eR6FV9K85So

COFFINFISH (KRK)
Przestrzennie, ale i ciężko. Melodyjnie, mrocznie i tajemniczo.  Od powstania w 2011 Coffinfish wciąż ewoluuje, kreując unikalny styl zainspirowany opowieściami "weird fiction", tajemnicami oceanów, kosmosu i ludzkiego umysłu.
FB: www.fb.com/Coffinfishband
YT: https://youtu.be/5EV1NBdww0M

16 kwietnia 2015, godz. 20
Alchemia, ul. Estery 5
BILETY: 15 / 20 PLN
ulgowy dla subskrybentów newslettera KSM www.krakowskascenamuzyczna.pl/newsletter-ksm

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners