Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

DUCH - Deszcz
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

23.12
2020
Ludowo-religijne „Jasełka” online

Ludowo-religijne „Jasełka” online

 
Ludowo-religijne „Jasełka” online
Grupa Teatralna Adalex w czasie świąt Bożego Narodzenia zaprasza na dostępny online spektakl „Jasełka” przygotowany na podstawie „Betlejem polskiego” Lucjana Rydla.

 

Widowisko zostało  przygotowane w oparciu o tekst „Betlejem polskie” Lucjana Rydla. Spektakl w trzech odsłonach wprowadza w nastrój świątecznej radości i miłości, której źródłem jest betlejemska stajenka. Szczególny akcent został położony w nim na religijny charakter i ludowość Rydlowskiego dzieła.
 
– Mamy nadzieję, że prezentacja spektaklu „Jasełka” w wirtualnej przestrzeni nie tylko umili odbiorcom okres związany ze Świętami Bożego Narodzenia i powitaniem Nowego Roku, ale też przeniesie widza w świat ożywiony polską tradycją – zaprasza Fundacja Grupa Adalex.
 
Premiera spektaklu miała miejsce w 2009 r. Premierowa prezentacja online na kanale Teatru Adalex na YouTube zostanie udostępniona w Wigilię, 24 grudnia, o godz. 20.00. Spektakl będzie można oglądać do 2 lutego 2021 r.
 
---
 
źródło|; Kraków.pl
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners