Coldplay - Clocks

Lubisz podróżować? Opowiedz o swoich przygodach!

Jesteś podróżnikiem, posiadasz masę ciekawych opowieści i chciałbyś się nimi podzielić – a przy okazji zgarnąć fajne nagrody? Jeśli tak, to Studenckie Spotkania Podróżnicze „Menażki 2020” są właśnie dla Ciebie!

Menażki to wydarzenie skierowane do studentów z całego kraju, którzy pasjonują się małymi i dużymi podróżami. Mile widziane są również osoby, które chcą poznać nowych ludzi, znaleźć inspirację... albo pretekst do wyruszenia w podróż marzeń. Każdy ze zgłoszonych uczestników opowie nam o swoich tegorocznych wyprawach, przeżyciach.

Uczestnicy udzielą nam również wskazówek jak w łatwy i niedrogi sposób zwiedzić trochę świata. Studenckie Spotkania Podróżnicze Menażki odbywają się od 2011 r. na terenie Kampusu UG. W trakcie siedmiu ostatnich edycji, przez Menażki przewinęło się ponad stu podróżników i podróżniczek, a wiele z nich kontynuuje swoje pasje do dzisiaj.

VIII edycja Menażek odbędzie się w dniach 27-29 marca 2020 roku w Gdańsku. Pierwszy dzień to oficjalne rozpoczęcie Menażek, które otworzy pokaz filmu, a także spotkanie z zaproszonymi przez nas podróżnikami. W pozostałe dwa dni zainteresowani będą mieli okazję zobaczyć prezentacje uczestników, które przeniosą nas do innego miasta, kraju a może nawet kontynentu?

Trzy osoby, które zdobędą największą ilość punktów od publiczności mają szansę na specjalne nagrody. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma dodatkowo statuetkę – tytułową MENAŻKĘ 2020!

Byłeś uczestnikiem wakacyjnej podróży? Przemierzałaś bezdroża, pustynie lub górskie szlaki? Podróżowałeś rowerem, pieszo, stopem lub na jachcie? A może udaliście się razem na spontaniczny wyjazd? Nie wahaj się!

Wyślij swoje zgłoszenie i podziel się swoimi przeżyciami na Menażkach.

Szczegółowy regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne na:
https://www.facebook.com/menazki.ug/ oraz na stronie: https://ack.ug.edu.pl/menazki-idea/menazki-regulamin/