Pendragon - Paintbox (acoustic version)

Lubelskie IT Dla Dobrego Wychowania

W sobotę 13 maja odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej "Lubelskie IT dla Dobrego Wychowania", który skupi drużyny składające się z pracowników firm sektora IT. Zebrane środki zostaną przekazane fundacji "Szczęśliwe Dzieciństwo".

W poprzednim roku wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem, w Mistrzostwach Lublina Branży IT w 2016 roku wzięło udział 12 drużyn reprezentujących największe lubelskie firmy sektora IT oraz organizacje studenckie największych lubelskich uczelni. W zawodach uczestniczyło blisko 150 graczy. Zebrane fundusze wspomogą wyjazd wakacyjny wychowanków placówek Wsparcia Dziennego prowadzonych przez fundację "Szczęśliwe Dzieciństwo".

Więcej o wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej.