Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - KULTYWATOR
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

13.07
2015
Legenda festiwalowa w Polsce - "Jarocin Festiwal"

Legenda festiwalowa w Polsce - "Jarocin Festiwal"

 
Legenda festiwalowa w Polsce - "Jarocin Festiwal"
Najstarszy festiwal rockowy w Polsce odbędzie się w dniach 17-19 Lipca w Jarocinie. Na scenie gościć będą m.in. "My Riot", "The Kooks", "KSU", "Voo Voo", "Acid Drinkers" i "NIKT".

Tegoroczna edycja festiwalu w Jarocinie to także doskonały pretekst, by wybrać się na jedną z szeregu wystaw artystycznych, jakie w tym okresie prezentowane będą w mieście. Goście Muzeum Regionalnego w Jarocinie będą mieli okazję podziwiać m.in. dzieła z dziedziny grafiki, fotografii, a także technik złotniczych. Nie bez powodu wystawy te proponowane są wszystkim festiwalowiczom – wiele z prezentowanych dzieł stanowi nawiązanie do historii polskiej muzyki rockowej oraz festiwali muzycznych.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners