Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Ben Folds Five - Do It Anyway
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

19.07
2018
Land Art Festiwal

Land Art Festiwal

 
Land Art Festiwal
Projekt o nazwie „Taniec” mgr. inż. arch. krajobrazu Karoliny Porady z Wydziału Architektury PK został wyróżniony w konkursie poprzedzającym ósmą edycję Land Art Festiwal, odbywającego się w dniach 4-14 lipca na Podlasiu.

Land Art Festiwal jest wydarzeniem o charakterze międzynarodowym. Oprócz artystów z Polski, wzięli w nim udział goście z Japonii, Izraela, Francji, Włoch, Ukrainy i Białorusi.

Projekt nawiązywał do tegorocznego hasła przewodniego festiwalu - „Święto”. Pracę mgr inż. arch. krajobrazu Karoliny Porady - pracownika Instytutu Architektury Krajobrazu WA PK - zaprezentowano w czasie festiwalu. Instalację umieszczono w otwartym krajobrazie wsi Bubel-Granna, na skraju wyrobiska żwirowni.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners