Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Myslovitz - 01 Myslovitz - Telefon RADIO EDIT SHORT (16bit44.1kHz)
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

18.05
2018
Kwesta „Pola Nadziei"

Kwesta „Pola Nadziei"

 
Kwesta „Pola Nadziei"
Politechnika Krakowska po raz kolejny włącza się w akcję „Pola Nadziei". W środę 23 maja na wszystkich kampusach uczelni będzie mieć miejsce kwesta na rzecz osób terminalnie chorych z Hospicjum św. Łazarza w Krakowie.

Akcja „Pola Nadziei” służy przede wszystkim pozyskaniu środków finansowych na opiekę nad chorymi w ostatnim okresie ich życia. Ponadto pozwala to na upowszechnienie idei hospicyjnej oraz wrażliwości na potrzeby ludzi chorych.

W ubiegłym roku społeczność akademicka Politechniki Krakowskiej zebrała ponad 6 tys. złotych, najwięcej na Wydziale Mechanicznym - 1 365,30 zł i Wydziale Inżynierii Środowiska - 1 356,69 zł.

Akcję „Pola Nadziei”, w którą włącza się Politechnika Krakowska, organizuje Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. św. Łazarza”.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners