Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Queen - Under Pressure
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

13.01
2021
Książę Józef Poniatowski w Pałacu Krzysztofory – wykład

Książę Józef Poniatowski w Pałacu Krzysztofory – wykład

 
Książę Józef Poniatowski w Pałacu Krzysztofory – wykład
Muzeum Krakowa zaprasza na kolejny wykład w ramach cyklu „Krzysztoforskie reminiscencje”. W czwartek, 14 stycznia dr Piotr Hapanowicz opowie o wizytach księcia Józefa Poniatowskiego w Pałacu Krzysztofory.

  

 

Pałac Krzysztofory przez stulecia był najważniejszą miejską rezydencją Krakowa. Nie tylko gościł wiele znamienitych osobistości, ale także był świadkiem ważnych dla miasta wydarzeń, w tym również tych o charakterze patriotycznym. W 1809 r. głównodowodzący wojskami Księstwa Warszawskiego, książę Józef Poniatowski, uczynił  Pałac Krzysztofory swoją główną kwaterą.

Wykład wygłosi dr Piotr Hapanowicz z Muzeum Krakowa. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 na profilu Pałacu Krzysztofory na Facebooku.

---

źródło: Krakow.pl

  

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners