Pendragon - Paintbox (acoustic version)

Kręćże dla Krakowa

Przez cały maj trwa European Cycling Challenge, czyli Europejska Rywalizacja Rowerowa. Celem akcji jest promocja roweru jako zdrowego i przyjaznego dla środowiska środka transportu. Kraków walczy o tytuł najbardziej rowerowego miasta w Polsce.

W krakowskiej drużynie jest już 250 osób. Najlepsi zawodnicy rywalizacji zdobędą nagrody, a zwycięskie zespoły reprezentujące firmę, instytucję, szkołę, uczelnię lub organizację, otrzymają bezpłatnie rowerowe stojaki i honorowy tytuł najbardziej rowerowej firmy, szkoły, instytucji w Krakowie.

O tym jak można dołączyć do akcji przeczytacie tutaj.