Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Amarok - Fieldmour II
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

19.10
2017
Krakowskim Szlakiem Techniki

Krakowskim Szlakiem Techniki

 
Krakowskim Szlakiem Techniki
Muzeum Inżynierii Miejskiej zaprasza w sobotę 21 października na piesze zwiedzanie Krakowskiego Szlaku Techniki. Uczestnicy poznają tajemnice miejsc, związanych z rozwojem przemysłu i infrastruktury w naszym mieście. Zwiedzanie zaplanowano na godz. 10.30 i 14.00.

W programie m.in. wizyta w zajezdni tramwajowej, elektrowni krakowskiej, elektrowni przy ul. Nadwiślańskiej i gazowni krakowskiej.

Krakowski Szlak Techniki łączy najcenniejsze obiekty lokalnego dziedzictwa przemysłowego, usytuowane w ścisłym centrum miasta i w jego bliskim sąsiedztwie. Na trasie znajduje się 17 budowli i kompleksów o wyjątkowych walorach historycznych i architektonicznych, związanych z przemysłem, komunikacją, energetyką, gazownictwem, ochroną przed pożarem i powodzią.

Więcej informacji na stronie Muzeum Inżynierii Miejskiej: www.mim.krakow.pl.


Fot. www.mim.krakow.pl

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners