Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - Z Naszej odkurzonej Black Sabbath ( 1970 )
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

17.06
2020
Krakowski jazz online!

Krakowski jazz online!

 
Krakowski jazz online!
„Jazz z Krakowa” to cykl koncertów online w wykonaniu krakowskich zespołów jazzowych. Artyści związani z Summer Jazz Festival Krakow, którego jubileuszowa 25. edycja planowana jest na lipiec zagrają Ze Studia S5 Radia Kraków

Znani krakowscy artyści jazzowi goszczą na antenie Radia Kraków, gdzie przedstawiają swoje najnowsze projekty i płyty. W poniedziałek, 15 czerwca cykl koncertowy zainaugurowała Dedicated Orchestra – Groborz&Cronies. Za nami także koncert duetu Paweł Kaczmarczyk & Stanisław Słowiński.

W kolejnych koncertach wystąpią jeszcze:

    Trio Organ Spot - Kajetan Galas, Szymon Mika, Grzegorz Masłowski – 17 czerwca,
    Joachim Mencel Artisena – 18 czerwca,
    Jazz i poezja - Agnieszka Grochowicz z zespołem – 19 czerwca,
    New Bone – 20 czerwca,
    Adam Pierończyk solo – 21 czerwca.

Koncerty będą transmitowane ze Studia S5 Radia Kraków do 21 czerwca codziennie o godz. 19.00 – wszystkie koncerty można obejrzeć także online na stronie radiokrakow.pl, a retransmisje audio będą dostępne pod koniec czerwca w Programie II Polskiego Radia.

Wprowadzeniem do koncertów są zapowiedzi przygotowane przez redaktora Antoniego Krupę i Witolda Wnuka, twórcę i dyrektora Summer Jazz Festival Krakow. Cykl „Jazz z Krakowa” to także możliwość przybliżenia historii festiwalu i zapowiedź publikacji „Jazz w Piwnicy pod Baranami - 25 lat festiwalu”.
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners