Queen - Don't Stop Me Now

Krakowska krata

W dniach 30 września - 1 października w Krakowie odbył się Festiwal Szkockiej Kraty, na którym przedstawiciele Edynburga przekazali specjalnie uszyty dla Krakowa tartan. UMK zaprasza do udziału w konkursie i przesłania propozycji wykorzystania krakowskiej kraty w materiałach promujących miasto.

Pomysły można przesyłać do 30 października br. drogą elektroniczną na adres: krakow.swiat@um.krakow.pl lub dostarczyć na nośniku cyfrowym do Urzędu Miasta Krakowa - pl. Wszystkich Świętych 3-4, pokój 309 (w dni robocze od godz. 8 do 15).

Wielobarwna krata, o charakterystycznym szkockim splocie, w kolorach inspirowanych barwami krakowskiej, polskiej i szkockiej flagi będzie nowym elementem promocyjnym naszego miasta.