Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Motorhead - Ace Of Spades
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

09.10
2017
Krakowska krata

Krakowska krata

 
Krakowska krata
W dniach 30 września - 1 października w Krakowie odbył się Festiwal Szkockiej Kraty, na którym przedstawiciele Edynburga przekazali specjalnie uszyty dla Krakowa tartan. UMK zaprasza do udziału w konkursie i przesłania propozycji wykorzystania krakowskiej kraty w materiałach promujących miasto.

Pomysły można przesyłać do 30 października br. drogą elektroniczną na adres: krakow.swiat@um.krakow.pl lub dostarczyć na nośniku cyfrowym do Urzędu Miasta Krakowa - pl. Wszystkich Świętych 3-4, pokój 309 (w dni robocze od godz. 8 do 15).

Wielobarwna krata, o charakterystycznym szkockim splocie, w kolorach inspirowanych barwami krakowskiej, polskiej i szkockiej flagi będzie nowym elementem promocyjnym naszego miasta.

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners