Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

29.05
2018
Krakowska edycja SARP 2018

Krakowska edycja SARP 2018

 
Krakowska edycja SARP 2018
29 maja wręczone zostaną dyplomy laureatom krakowskiej nagrody SARP za Najlepszy Dyplom Roku. W tegorocznej edycji nagrody Stowarzyszenia Architektów Polskich wyróżniona została praca Moniki Adamczyk z Politechniki Krakowskiej.

Praca dyplomowa Moniki Adamczyk otrzymała wcześniej nominacje do finału ogólnopolskiego konkursu o Doroczną Nagrodę SARP im. Zbyszka Zawistowskiego „Dyplom Roku” oraz do Dorocznej Polsko-Niemieckiej Nagrody Integracyjnej BDA-SARP.

Projekt studentki Politechniki Krakowskiej jest bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby mieszkańców miasta Aleppo, które dotkliwie ucierpiało w wyniku wojny domowej w Syrii. Praca zakłada budowę nowego centrum medycznego w miejscu dawnego szpitala zlokalizowanego niedaleko klasztoru Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi.
Wręczenie dyplomów połączone z wernisażem prac odbędzie się 29 maja o godz. 18:00 w Galerii Architektury SARP przy Placu Szczepańskim 6 w Krakowie. Wystawa prezentowana będzie do 8 czerwca br.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners