Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Norah Jones - Happy Pills
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

26.01
2018
Krakowscy ratownicy medyczni znów nagrodzeni

Krakowscy ratownicy medyczni znów nagrodzeni

 
Krakowscy ratownicy medyczni znów nagrodzeni
Zespół ratowników z Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego w składzie: Marek Brzostowicz, Michał Gąska i Mateusz Putowski zwyciężył w XIII Międzynarodowych Zimowych Mistrzostwach w Ratownictwie Medycznym, organizowanych w Bielsku-Białej.

Krakowska załoga pokonała konkurencję z Polski, Litwy i Ukrainy, łącznie 45 drużyn. Zespoły miały do wykonania 8 zadań, w tym dwa nocne. Należy dodać, że zimowe warunki były przyczyną kolejnych trudności, a dodatkowo część zadań odbyło się w warunkach górskich.
Jednym z bardziej nietypowych zadań było wcielenie się w rolę dyspozytora medycznego. Na podstawie zebranych informacji należało podjąć odpowiednią decyzję. Zespołowi z Krakowa gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!  
 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners