Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Unknown
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

19.12
2018
Kraków ponownie bez sztucznych ogni

Kraków ponownie bez sztucznych ogni

 
Kraków ponownie bez sztucznych ogni
Trzy sceny, gwiazdy hip-hop-u, rapu czy muzyki alternatywnej, ale również potańcówki w stylu lat 80. Nowy, 2019 rok, Kraków przywita hucznie i godnie, bez fajerwerków, ale z wykorzystaniem pokazów świetlnych.

Na Rynku Głównym w sylwestrową noc wystąpią: Quebonafide, Otsochodzi, BOKKA, KAMP! i Flirtni - wykonawcy leżący w kręgach zainteresowań głównie młodszych pokoleń. Pozostali mogą liczyć na potańcówki w ogrzewanych namiotach na Kazimierzu i Nowej Hucie; zabawę w rytmie muzyki etnicznej na pl. Wolnica oraz „prywatkę" w stylu rodem z lat 80. Początek zabawy po godz. 20:00, a koniec około 2:00.

Organizatorem tegorocznej miejskiej zabawy sylwestrowej są miasto Kraków oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe. Tym razem zabawie nie będzie towarzyszyć żadna stacja telewizyjna. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej http://sylwester.krakow.pl/ .   

Dodatkowo zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi p. Izabeli Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego, na temat nadchodzącego wydarzenia.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners