THE RASMUS - Livin' In A World Without You

Kraków ponownie bez sztucznych ogni

Trzy sceny, gwiazdy hip-hop-u, rapu czy muzyki alternatywnej, ale również potańcówki w stylu lat 80. Nowy, 2019 rok, Kraków przywita hucznie i godnie, bez fajerwerków, ale z wykorzystaniem pokazów świetlnych.

Na Rynku Głównym w sylwestrową noc wystąpią: Quebonafide, Otsochodzi, BOKKA, KAMP! i Flirtni - wykonawcy leżący w kręgach zainteresowań głównie młodszych pokoleń. Pozostali mogą liczyć na potańcówki w ogrzewanych namiotach na Kazimierzu i Nowej Hucie; zabawę w rytmie muzyki etnicznej na pl. Wolnica oraz „prywatkę" w stylu rodem z lat 80. Początek zabawy po godz. 20:00, a koniec około 2:00.

Organizatorem tegorocznej miejskiej zabawy sylwestrowej są miasto Kraków oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe. Tym razem zabawie nie będzie towarzyszyć żadna stacja telewizyjna. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej http://sylwester.krakow.pl/ .

Dodatkowo zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi p. Izabeli Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego, na temat nadchodzącego wydarzenia.