Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Bitamina, Dawid Podsiadlo - Nikt
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

08.02
2018
Kraków chce metra!

Kraków chce metra!

 
Kraków chce metra!
Stolica Małopolski przygotowuje się do budowy metra i korzysta z porad specjalistów z Wiednia. Studium dla komunikacji podziemnej odpowie, w jaki sposób powinno w naszym mieście funkcjonować planowane metro.

W drugiej połowie lutego miasto ogłosi przetarg na studium wykonalności szybkiego, bezkolizyjnego transportu szynowego. Prezydent miasta złoży też wniosek o dofinansowanie unijne dla podziemnej komunikacji po 2020 r. Do tego czasu ma powstać studium, którego zadaniem będzie odpowiedź na pytanie, czy Kraków potrzebuje metra, czy też wystarczą mu podziemne tunele tramwajowe.
Warto pamiętać, że w 2014 roku Krakowianie w referendum opowiedzieli się za budową metra. Wszystko wskazuje na to, że na dalsze decyzje będzie trzeba jeszcze poczekać.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners