Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

27.06
2017
Kraków będzie mieć własną szkocką kratę

Kraków będzie mieć własną szkocką kratę

 
Kraków będzie mieć własną szkocką kratę
Jako jedyne miasto w Polsce - Kraków - też będzie miało swój tartan! Mieszkańcy spośród pięciu projektów wybrali jeden, który według nich najbardziej oddaje charakter stolicy małopolski. Internetowa sonda trwała od 12 do 24 czerwca.

W głosowaniu wzięło udział prawie 3,5 tys. mieszkańców. Projektem, który zwyciężył poprzez zdobycie prawie tysiąca głosów, był ten autorstwa Alexa Imrie. Twórca krakowskiego odpowiednika "szkockiej kraty" odniósł się do ducha naszego miasta oraz więzi z Edynburgiem, na co wskazują na przykład barwy zaproponowanego tartanu. Zwycięstwo pośród 26 projektów zapewniło odpowiednie połączenie bieli, czerwieni oraz błękitu.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners