Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

chocolate Spoon - Gry
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

11.05
2017
Konkurs wiedzy o Krakowie dla obcokrajowców

Konkurs wiedzy o Krakowie dla obcokrajowców

 
Konkurs wiedzy o Krakowie dla obcokrajowców
Międzynarodowe Centrum Kształcenia Politechniki Krakowskiej zaprasza studentów obcokrajowców do udziału w konkursie wiedzy o Krakowie i okolicach. Konkurs odbędzie się 26 maja o godz. 15.00.

Rywalizacja będzie miała formę testu, w którym należy odpowiedzieć na dwadzieścia pytań na temat współczesnego Krakowa i jego okolic. Konkurs zostanie podzielony na dwie kategorie:  dla grupy początkujących oraz grup średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

Zgłoszenia przyjmowane są do 18 maja br. Można je wysyłać na adres e-mail: mrittner@pk.edu.pl. Pod tym adresem również szczegółowe informacje o konkursie.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners