THE CRANBERRIES - Linger

Konkurs – projekt biletu do Muzeum PK

20 lat temu 9 czerwca 2004 r. Zarządzeniem Rektora nr 21 powołano do działania Muzeum Politechniki Krakowskiej. Dla upamiętnienia tego wydarzenia Muzeum PK ogłasza konkurs na projekt biletu wstępu. Mogą w nim wziąć udział studenci wszystkich wydziałów PK. Prace można zgłaszać indywidualnie lub zespołowo. Konkurs ma formułę jednoetapową.

Proces składania prac konkursowych:

• Przygotuj prototyp (więcej informacji na temat formy prototypu w regulaminie), a następnie opakowanie i kopertę*. W opakowaniu umieść prototyp pracy konkursowej i kopertę. Koperta musi zawierać Twoją Kartę Identyfikacyjną. Do karty identyfikacyjnej należy dołączyć kopię legitymacji studenckiej Politechniki Krakowskiej.
  • Uwaga: opakowanie jak i koperta muszą być zaklejone i opisane BILET-KONKURS-MUZEUM PK-2024 oraz oznakowane numerem rozpoznawczym nadanym wszystkim elementom pracy konkursowej przez samego uczestnika.
  • Przygotuj wersję elektroniczną swojej pracy, która powinna zostać wysłana na adres muzeum@pk.edu.pl. Temat jak i nazwa pliku powinna zawierać taki sam podpis jak opakowanie i koperta (BILET-KONKURS-MUZEUM PK-2024 oraz oznakowane tym samym numerem rozpoznawczym nadanym wszystkim elementom pracy konkursowej przez samego uczestnika).
*Opakowanie pracy konkursowej, koperta i wersja elektroniczna nie może być opatrzona imieniem i nazwiskiem uczestnika konkursu składającego pracę, ani innymi informacjami umożliwiającymi zidentyfikowanie autora pracy przed rozstrzygnięciem konkursu przez Komisję Konkursową.

Na laureatów konkursu czekają nagrody finansowe:
  • za zajęcie I miejsca 1 700 złotych brutto
  • za zajęcie II miejsca 1 200 złotych brutto
  • za zajęcie III miejsca 700 zł brutto
  • za zajęcie wyróżnienia 400 zł brutto
  • oraz prezentacja na wystawie w Muzeum PK.

Ostateczny termin składania prac konkursowych: 15.10.2024 r., do godziny 12:00, w Muzeum Politechniki Krakowskiej, ul. Warszawska 24, Kraków.

Obowiązujące w pracy konkursowej dane informacyjne i pliki graficzne dostępne są do pobrania na stronie internetowej Politechniki Krakowskiej.