Powtorka programu - Poranek w Nowinkach

Konkurs Piosenki o Nagrodę Rektora PK

Międzynarodowe Centrum Kształcenia Politechniki Krakowskiej zaprasza obcokrajowców studiujących i mieszkających w naszym kraju do wzięcia udziału w dziewiątej edycji Międzynarodowego Konkursu Piosenki o Nagrodę Rektora.

Międzywydziałowe Centrum Kształcenia PK to jednostka pozawydziałowa. Prowadzi przede wszystkim kursy przygotowawcze dla cudzoziemców, którzy chcą podjąć studia w Polsce. Jest jedną z niewielu tego typu jednostek w kraju oraz jedyną w Krakowie.

Miejscem organizacji konkursu będzie Klub Studencki „Kwadrat” przy ulicy Skarżyńskiego 1. Zabawa rozpocznie się 23 kwietnia o godz. 19:00. Uczestnicy konkursu zobowiązują się do wykonania wybranej przez siebie piosenki w języku ojczystym oraz w języku polskim. Dozwolone jest również śpiewanie w grupie, wspólnie ze studentami z Polski.

Aby zdobyć więcej informacji na temat konkursu, pytania oraz zgłoszenia należy kierować pod adres: mckzerowka1718@gmail.com - do 6 kwietnia br.