Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

THE HIVES - Go Right Ahead
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

22.03
2018
Konkurs Piosenki o Nagrodę Rektora PK

Konkurs Piosenki o Nagrodę Rektora PK

 
Konkurs Piosenki o Nagrodę Rektora PK
Międzynarodowe Centrum Kształcenia Politechniki Krakowskiej zaprasza obcokrajowców studiujących i mieszkających w naszym kraju do wzięcia udziału w dziewiątej edycji Międzynarodowego Konkursu Piosenki o Nagrodę Rektora.

Międzywydziałowe Centrum Kształcenia PK to jednostka pozawydziałowa. Prowadzi przede wszystkim kursy przygotowawcze dla cudzoziemców, którzy chcą podjąć studia w Polsce. Jest jedną z niewielu tego typu jednostek w kraju oraz jedyną w Krakowie.

Miejscem organizacji konkursu będzie Klub Studencki „Kwadrat” przy ulicy Skarżyńskiego 1. Zabawa rozpocznie się 23 kwietnia o godz. 19:00. Uczestnicy konkursu zobowiązują się do wykonania wybranej przez siebie piosenki w języku ojczystym oraz w języku polskim. Dozwolone jest również śpiewanie w grupie, wspólnie ze studentami z Polski.

Aby zdobyć więcej informacji na temat konkursu, pytania oraz zgłoszenia należy kierować pod adres: mckzerowka1718@gmail.com - do 6 kwietnia br.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners